Posted: 07 października, 2014 Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

O nas

Firma "AJDO" działa na rynku od 2004 roku.

Z każdym dniem rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę, która staje się coraz bogatsza i atrakcyjniejsza. Dysponujemy szeroką gamą specjalistycznego sprzętu, którego możliwości pozwalają nam realizować nawet najbardziej śmiałe i nietypowe pomysły naszych klientów. Dodatkowo posiadamy własny transport, co sprawia, że stajemy się konkurencyjni.

Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie. To ON decyduje o formie naszej usługi, stając się tym samym scenarzystą i reżyserem. Dbałość o Naszego klienta nie pozwala nam stać w miejscu. Dlatego cały czas uczymy się i rozwijamy nasze umiejętności, by móc służyć Państwu jeszcze lepiej.

Zaufało nam już wielu klientów.

Miło jest nam Państwa poinformować, że z dniem 01.10.2012 dokonaliśmy zmiany logo naszej firmy. Zmiana odpowiada aktualnym trendom w zakresie rozpoznawalności marki. Mamy nadzieję, że nowe logo spotka się z Państwa uznaniem, jednocześnie będzie ono łatwiej zapamiętywalne i ufamy, że w Państwa świadomości, szeroko pojmowana technika estradowa będzie kojarzona właśnie z firmą AJDO.

Nie tylko logo uległo zmianie. Rozwijamy się również pod względem ilości posiadanego sprzętu oraz jakośći, oferowanych przez naszą firmę usług. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie..


 


 

 

Formularz Online

Updated: 10-10-2017

Warning: include_once(/home/dollar/etc/2) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /domains/ajdo.pl/public_html/templates/mt_gsports/index.php on line 122

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/dollar/etc/2' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php/php53/share/pear:/usr/local/share/pear') in /domains/ajdo.pl/public_html/templates/mt_gsports/index.php on line 122